EN

Metody płatności


Aktualnie oferujemy następujące formy płatności:

 Za pobraniem

- płatność gotówką kurierowi w chwili odbioru przesyłki. Forma jest dostępna tylko przy dostawie na terenie Polski. Dotyczy wyłącznie książek i czasopism papierowych.

 Przelewem na konto Wydawnictwa

- płatność po złożeniu zamówienia. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, jeżeli płatność odbywa się przez Pocztę Polską pieniądze na konto wpływają później). Numery kont i dane do przelewu otrzymasz od nas w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Dotyczy wyłącznie książek i czasopism papierowych.

Numer konta bankowego Wydawnictwa:

Konto: 80 1240 4722 1111 0000 4856 3325
KOD SWIFT: PKOPPLPW (dla przelewów zagranicznych)
KOD IBAN : PL (dla przelewów zagranicznych) 

Kartą kredytową - PayU

- wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL. Należność za zakupy jest pobierana po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności. Ewentualna nadpłata (jeśli nie uda nam się w całości zrealizować zamówienia) zostanie zwrócona na konto karty. Obsługą tego rodzaju płatności zajmuje się firma PayU.

Przelewem online - PayU

- płatność w trakcie składania zamówienia. Informacja o płatności dociera do nas błyskawicznie. Obsługą tego rodzaju płatności zajmuje się firma PayU.

Faktury Vat

Do każdego zakupu wystawiamy fakturę Vat. Jeżeli faktura ma być wystawiona na firmę, należy wpisać dane firmy oraz NIP.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...