EN

Wysyłka plików na czytnik

Zakupione ebooki w formatach epub i mobi mogą zostać automatycznie wysłane na czytnik niezwłocznie po opłaceniu zamówienia.

W Panelu Klienta należy uzupełnić dane w celu automatyzacji wysyłania plików.

Kindle

1. Podaj swój adres "Twój adres Kindle", który przypisany jest do Twojego czytnika . Adres czytnika Kindle można sprawdzić bezpośrednio w czytniku, wchodząc w Menu → Settings lub na stronie amazon.com w zakładce Manage Your Devices.

2. "Adres wysyłającego" to adres z jakiego plik "mobi" zostanie wysłany na Twoje konto Kindle. Należy pamiętać o zdefiniowaniu tego adresu jako zaufanego w amazon.com w zakładce Personal Document Settings - bez tego Amazon nie będzie przyjmował e-maili z plikami mobi. Można użyć swojego adresu e-mail lub adresu: ksiegarnia@wuj.pl

Aby plik dotarł na czytnik musi on być podłączony do sieci WiFi. E-book pojawi się na czytniku Kindle po co najmniej kilkunastu minutach od wysłania (proces może trwać około godziny).
Za pomocą "Wyślij na Kindle" można przesłać pliki nie przekraczające 50 MB, pliki o większym rozmiarze nie zostaną dostarczone na czytnik przez Amazon.

PocketBook

1. Na swoim czytniku PocketBook należy wejść w "Menu", następnie "Ustawienia" a następnie "Konto i synchronizacja". Z listy dostępnych tam opcji należy wybrać "Send-to-PocketBook". Aby aktywować usługę należy podać swój adres e-mail wraz z hasłem i kliknij przycisk "Wyślij", a następnie kliknąć przesłany w e-mailu link aktywacyjny. Po kliknięciu w link w oknie przeglądarki pojawi się informacja o aktywacji usługi oraz adres e-mail czytnika (z końcówką @pbsync.com), na który będą przesyłane zakupione pliki.  UWAGA! Jeśli adres czytnika w domenie pbsync jest znany nie trzeba tych czynności wykonywać ponownie.

2. Adres czytnika w domenie @pbsync.com, należy wpisać w polu "Twój adres PocketBook" w Panelu Klienta.

3. Pliki są wysyłane na czytnik z adresu: ksiegarnia@wuj.pl. Przy pierwszej przesyłce pliku na własny adres mailowy wysyłana jest wiadomość, w której należy dodać ten adres do listy zaufanych adresów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...