EN

Jak kupować e-booki

Aby dokonać zakupu e-booków - publikacji elektronicznych, należy umieścić w koszyku wybrane pozycje, a następnie sfinalizować zamówienie i uiścić należność. Pliki dostępne są w formacie PDF, MOBI, EPUB. Dostępny format pliku jest widoczny na karcie książki.

W trakcie zamówienia na e-booki Użytkownik powinien wyrazić zgodę na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w okolicznościach powodujących utratę prawa do odstąpienia umowy. Informujemy, że w takim przypadku nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy.


W przypadku Zamówień, na których figurują wydania elektroniczne, niedostępna jest opcja płatności za pobraniem.

Zamówienie zostaje zrealizowane, czyli pliki są dostępne do pobrania dla Użytkownika po potwierdzeniu dokonania płatności przez system obsługi płatności (PayU). Możliwe jest pobranie pliku lub jego automatyczna wysyłka na czytnik.

Nabywca e-booka ma prawo do przechowywania go na twardym dysku swojego komputera oraz innych nośnikach elektronicznych, ale nie ma prawa go powielać ani udostępniać osobom trzecim. Ebook może być wykorzystywany wyłącznie do celów dozwolonego użytku osobistego. Zakupione e-booki można drukować wyłącznie na własne potrzeby. Wszystkie publikacje elektroniczne dostępne na stronie www.wuj.pl objęte są prawem autorskim. Nabywca nie ma prawa do kopiowania i rozpowszechniania zakupionego przez siebie pliku ani umieszczania go w sieci typu Internet .

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...