PL

Multimedia

PODCAST [PL] Rozmowa o książce "Analiza łańcuchowa w terapii dialektyczno behawioralnej (DBT)" [cykl Psyche]Podstawą skutecznej terapii jest właściwa ocena problemów klienta, a narzędziem, które pomoże jej dokonać jest analiza łańcucha behawioralnego. Shireen L. Rizvi szczegółowo opisuje poszczególne elementy analizy łańcuchowej, wyjaśnia jej znaczenie i pomaga uniknąć błędów.

Nasze gościnie, psycholożki pracujące w nurcie terapii dialektyczno-behawioralnej: Zuzanna Kalinowska, Natalia Harasimowicz i Aleksandra Radomska podzielą się swoimi doświadczeniami w pracy  terapeutycznej oraz pokażą jak treści zawarte w książce przełożyć na praktykę. Rozmowę poprowadzi Aneta Ceglińska.

Zuzanna Kalinowska - psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia, terapeutka DBT.
Natalia Harasimowicz – psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji, trenerka i coach.
Aleksandra  Radomska - sekretarz zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno–Behawioralnej, psycholożka, psychoterapeutka w trakcie 4-letniej  szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej.
Aneta Ceglińska - blogerka i recenzentka książek psychologicznych (prowadzenie).

Rozmowa odbyła się 17.11.2021 roku w ramach Jesiennego forum specjalistów i było transmitowane na profilu Facebook i kanale Youtube Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Link do transmisji na profilu Facebook: https://fb.me/e/4fjGknls3 (video)
Link do transmisji na Youtube: https://youtu.be/Vof5YFwKZSg (video)


POBUDZAMY DO MYŚLENIA
to podcast Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Znajdziesz z w nim inspirujące rozmowy, dyskusje i prezentacje prowadzone przez uznanych specjalistów z różnych obszarów wiedzy. W cyklu Psyche zaproszeni eksperci omawiają wybrane zagadnienia z zakresu psychologii i psychoterapii. Nie zabraknie też wskazówek dotyczących tego, jak budować swój dobrostan psychiczny.
Zajrzyj na nasz Spotify: https://open.spotify.com/show/0p1m1QAPQ57rY4gV3CFQQ0

Book Książka "Analiza łańcuchowa w terapii dialektyczno behawioralnej (DBT)"

Book Książka  "Analiza łańcuchowa w terapii dialektyczno behawioralnej (DBT)"

Our website uses the cookies.

Read more...