EN

Multimedia

Rozmowa o książce "Krótkowzroczność strategiczna menedżerów"Zarządzanie  strategiczne to proces, który ma umożliwić osiąganie celów organizacji,  zapewnić jej rozwój dzięki odpowiedniej alokacji zasobów i sposobom  działania. Miarą sukcesu firmy jest trwałość przewagi konkurencyjnej,  której rywale nie są w stanie zniwelować. Perspektywa długiego trwania  przedsiębiorstwa wymaga odpowiednich menedżerów, którzy wprowadzając  swoją wizję firmy w życie przyczynią się do sukcesu, ale również wezmą  odpowiedzialność za porażkę. Jakie cechy ma dobry menedżer? Czy sukcesy i  porażki są wpisane w życie firmy? Czy istnieje recepta na sukces  przedsiębiorstwa?

Zapraszamy  na rozmowę wokół książki prof. Wojciecha Czakona Krótkowzroczność  strategiczna menedżerów. Z Autorem porozmawiają Tomasz Przewoźnik, dyrektor zarządzający firmy Pozytywnie Promocyjni oraz dr Karolina Mania, adiunkt w Katedrze Zarządzania Strategicznego

Rozmowa odbyła się 14.01.2021 r. i była transmitowana na profilu Facebook oraz kanale Youtube Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Link do transmisji na profilu Facebook: https://fb.me/e/yT4nBWV9 (video)
Link do rozmowy na Youtube: https://youtu.be/zMabeqhKQSc (video)


POBUDZAMY DO MYŚLENIA to podcast Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Znajdziesz z w nim inspirujące rozmowy, dyskusje i prezentacje prowadzone przez uznanych specjalistów z różnych obszarów wiedzy. Zajrzyj na nasz Spotify: https://open.spotify.com/show/0p1m1QAPQ57rY4gV3CFQQ0.

Książka "Krótkowzroczność strategiczna menedżerów"

Książka "Krótkowzroczność strategiczna menedżerów"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...