EN

Konkurs „Poczytaj mi… i wygraj stertę książek!

18-05-2021

Rok temu to my czytaliśmy Wam książki, teraz kolej na Was! Wybierzcie swoje ulubione fragmenty i… poczytajcie nam! „A gdyby tak ze świata zniknęły koty?”, „Kolekcjoner porzuconych dusz” a może „Szarlatani”? Powieści z Serii z Żurawiem, reportaże z serii Mundus, popularnonaukowa #nauka czy filozoficzna Herneneia? Macie do wyboru 3000 naszych tytułów!

A więc książki w dłoń! Czekamy z niecierpliwością na Wasze nagrania J Pokażemy je na naszym profilu na Facebooku w trakcie Z@miast targów. Będziecie mieli szerokie grono słuchaczy J I najważniejsze: najciekawsze interpretacje nagrodzimy oczywiście naszymi książkami.

A teraz trochę ważnych informacji: na nagrania czekamy do 2 czerwca 2021.
Przesyłajcie je mailem (pliki do 15 MB) na adres:  promocja@wuj.pl. Do przesłania ciężkich plików możecie użyć odpowiednich stron, np.:
https://wetransfer.com/
https://fromsmash.com/

Nie zapomnijcie dołączyć formularza zgłoszeniowego dostępnego do ściągnięcia na stronie konkursu. Jednocześnie oznacza to też, że akceptujecie regulamin.

Zwycięzców ogłosimy 11 czerwca o godzinie 12.00 na naszym profilu na Facebooku.

Nagroda główna to książki: „Kwiat wiśni i czerwona fasola”, „Skandynawski raj”, „Uzależnienia 2.0”, „Kwarantanna” i „Na zawsze w lodzie”.

Wyróżnienie pierwsze: „Pierwsze znaki”, „Dziewczyna z konbini”, „Japonia, Chiny, Korea”.

Wyróżnienie drugie: „Geniusz ptaków”, „Kot, który spadł z nieba” i „Śmierć w lesie deszczowym”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...