PL

Rozmowa z prof. Moniką Kosterą, współredaktorką książki "Siłaczki, szefowe, społeczniczki: Polki, organizatorki"

08-06-2020
Zapraszamy na rozmowę z prof. Moniką Kosterą, współredaktorką książki "Siłaczki, szefowe, społeczniczki: Polki, organizatorki".

"Siłaczki, szefowe, społeczniczki: Polki, organizatorki" to zbiór artykułów poświęconych kobietom: znajdziemy tu portrety przedsiębiorczyń, kierowniczek różnego szczebla, aktywistek, badaczek i polityczek oraz problemy, z jakimi borykają się dzisiaj kobiety aktywne na polu tradycyjnie zarezerwowanym dla mężczyzn.

Emisja rozmowy na naszym FB w poniedziałek 8 czerwca o godzinie 16:00.
Rozmawia: Agnieszka Andreasik

Pani Monika Kostera - profesor zarządzania nauk ekonomicznych i humanistycznych, autorka i redaktorka naukowa przeszło 40 książek w języku polskim i angielskim. Ostatnie jej książki wydane po polsku to “Komunikacja i zarządzanie humanistyczne” we współredakcji z Bogusławem Nierenbergiem, “Etnografie instytucji dziedzictwa kulturowego” we współpracy z Łukaszem Gawłem, “Zarządzanie w płynnej nowoczesności” z Zygmuntem Baumanem, Ireną Bauman i Jerzym Kociatkiewiczem oraz “Siłaczki, szefowe, społeczniczki” we współredakcji z prof. Bogacz Wojtanowską. Jej artykuły możemy przeczytać na łamach pism opiniotwórczych takich jak: Nowy Obywatel, Magazyn Kontakt oraz Przekrój.

Our website uses the cookies.

Read more...